UWAGA!

Od 1 października 2022 zapraszamy do nowej lokalizacji biura projektu: ul. Piotrkowska 66 (lewa oficyna), 90-105 Łódź.


Szanowni Państwo,

informujemy, iż w dniu 30.09.2022 r. biuro projektu będzie nieczynne.


Szanowni Państwo,

prezentujemy ostateczne wyniki oceny merytorycznej złożonych biznesplanów oraz wyniki oceny merytorycznej wniosków o przyznanie wsparcia pomostowego złożonych w ramach projektu „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi” – II tura rekrutacji.


Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż wszystkie z biznesplanów oraz wniosków o przyznanie wsparcia pomostowego złożonych w ramach II tury projektu pozytywnie przeszły ocenę formalną  i zostały skierowane do oceny merytorycznej.


Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, iż wszyscy uczestnicy projektu zainteresowani założeniem działalności gospodarczej, którzy przystąpili do testu wiedzy (w ramach II tury projektu - uzupełniającej), uzyskali niezbędnie minimum punktowe.


Szanowni Państwo,

informujemy, że nabór biznesplanów wraz z wymaganymi załącznikami oraz wniosków o przyznanie wsparcia pomostowego wraz z wymaganymi załącznikami dla Uczestników projektu „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi” – II tura rekrutacji (uzupełniającej), odbędzie się w terminie od dn. 02.08.2022 od godz. 10.00 do dn. 04.08.2022 do godz. 15.00.

Złożenie biznesplanu i wniosku o wsparcie pomostowe wraz z załącznikami po wyznaczonym terminie skutkować będzie odmową przyznania wsparcia.


Szanowni Państwo,

prezentujemy listy rankingowe osób, które zostały zakwalifikowane do udziału w projekcie „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi” – II tura rekrutacji (uzupełniającej).


Szanowni Państwo,

prezentujemy ostateczne listy rankingowe osób, których formularze rekrutacyjne zostały zakwalifikowane do rozmowy z doradcą zawodowym w celu oceny predyspozycji do prowadzenia działalności gospodarczejw ramach projektu „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi” - II tura (uzupełniająca).


Szanowni Państwo,

prezentujemy listy rankingowe osób, których formularze rekrutacyjne zostały ocenione pod kątem formalnym, merytorycznym i zostały wstępnie zakwalifikowane do rozmowy z doradcą zawodowym w celu oceny predyspozycji do prowadzenia działalności gospodarczejw ramach projektu „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi” - II tura (uzupełniająca).


Szanowni Państwo,

informujemy, że zakończyliśmy nabór formularzy rekrutacyjnych w ramach projektu „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi”.


Szanowni Państwo,

informujemy, że nabór biznesplanów wraz z wymaganymi załącznikami oraz wniosków o przyznanie wsparcia pomostowego wraz z wymaganymi załącznikami dla Uczestników projektu „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi” – II tura rekrutacji, odbędzie się w terminie od dn. 27.07.2022 od godz. 10.00 do dn. 29.07.2022 do godz. 15.00.

Złożenie biznesplanu i wniosku o wsparcie pomostowe wraz z załącznikami po wyznaczonym terminie skutkować będzie odmową przyznania wsparcia.


Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, iż wszyscy uczestnicy projektu zainteresowani założeniem działalności gospodarczej, którzy przystąpili do testu wiedzy (w ramach II tury rekrutacji), uzyskali niezbędnie minimum punktowe.


Szanowni Państwo,

prezentujemy listy rankingowe osób, które zostały zakwalifikowane do udziału w projekcie „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi” – II tura rekrutacji.


Szanowni Państwo,

prezentujemy listy rankingowe osób, których formularze rekrutacyjne zostały ocenione pod kątem formalnym, merytorycznym i zostały wstępnie zakwalifikowane do rozmowy z doradcą zawodowym w celu oceny predyspozycji do prowadzenia działalności gospodarczejw ramach projektu „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi” - II tura (uzupełniająca).


Szanowni Państwo,

prezentujemy listy rankingowe osób, których formularze rekrutacyjne zostały ocenione pod kątem formalnym, merytorycznym i zostały wstępnie zakwalifikowane do rozmowy z doradcą zawodowym w celu oceny predyspozycji do prowadzenia działalności gospodarczej w ramach projektu „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi” - II tura (uzupełniająca).


Szanowni Państwo,

prezentujemy listy rankingowe osób, które zostały zakwalifikowane do rozmowy z doradcą zawodowym w celu oceny predyspozycji do prowadzenia działalności gospodarczej w ramach II tury projektu „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi”.


Szanowni Państwo,

informujemy, że trwa nabór formularzy rekrutacyjnych na założenie własnej działalności gospodarczej w ramach projektu: „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi”. Zapraszamy do aplikowania.


Szanowni Państwo,

prezentujemy listy rankingowe osób, które zostały wstępnie zakwalifikowane do rozmowy z doradcą zawodowym w celu oceny predyspozycji do prowadzenia działalności gospodarczej w ramach II tury projektu „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi”.


Szanowni Państwo,

prezentujemy listy rankingowe osób, których formularze rekrutacyjne zostały zakwalifikowane do oceny merytorycznej w ramach II tury projektu „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi”.


Szanowni Państwo,

prezentujemy ostateczne wyniki oceny merytorycznej złóżonych biznesplanów (po procedurze odwoławczej) oraz wyniki oceny wniosków o przyznanie wsparcia pomostowego złożonych w ramach projektu „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi” – I tura rekrutacji.Szanowni Państwo,

prezentujemy wstępne  wyniki oceny merytorycznej biznesplanów złożonych w ramach projektu „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi” – I tura rekrutacji.


Szanowni Państwo,

informujemy, że nabór formularzy rekrutacyjnych w ramach II tury projektu „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi” zostaje przedłużony do dn. 20.05.2022 do godz. 15:00.


 

Szanowni Państwo,

informujemy, że nabór formularzy rekrutacyjnych w ramach II tury projektu „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi” zostaje przedłużony do dn. 13.05.2022 do godz. 15:00.


Szanowni Państwo,

informujemy, że do dn. 29.04.2022r. (do godz. 15:00) został przedłużony nabór formularzy rekrutacyjnych w ramach II tury projektu „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi”. Zachęcamy do aplikowania.


Spotkanie informacyjne

Szanowni Państwo,

w związku z naborem do II tury projektu:

„Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi” zapraszamy na spotkanie informacyjne.

Spotkanie związane z realizacją projektu, odbędzie się we wtorek 19 kwietnia o godz. 12:00 w biurze projektu przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi.

Obowiązkowe zapisy na spotkanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż wszystkie z biznesplanów oraz wniosków o przyznanie wsparcia pomostowego złożonych w ramach I tury projektu pozytywnie przeszły ocenę formalną i zostały skierowane do oceny merytorycznej.


Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, iż wszyscy uczestnicy projektu zainteresowani założeniem działalności gospodarczej, którzy przystąpili do testu wiedzy (w ramach I tury rekrutacji), uzyskali niezbędnie minimum punktowe.


Szanowni Państwo,

informujemy, że nabór biznesplanów wraz z wymaganymi załącznikami oraz wniosków o przyznanie wsparcia pomostowego wraz z wymaganymi załącznikami dla Uczestników projektu „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi” – I tura rekrutacji, odbędzie się w terminie od dn. 22.03.2022 od godz. 10.00 do dn. 31.03.2022 do godz. 15.00.

Złożenie biznesplanu i wniosku o wsparcie pomostowe wraz z załącznikami po wyznaczonym terminie skutkować będzie odmową przyznania wsparcia.


Szanowni Państwo,

prezentujemy listy rankingowe osób, które zostały zakwalifikowane do udziału w projekcie „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi” – I tura rekrutacji.


Spotkanie informacyjne

Szanowni Państwo,

w związku z naborem do II tury projektu: „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi” zapraszamy na spotkanie informacyjne.

Spotkanie związane z realizacją projektu, odbędzie się w środę 16 lutego o godz. 11:00 w biurze projektu przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi.

Obowiązkowe zapisy na spotkanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Państwo,

prezentujemy ostateczne listy rankingowe osób, które zostały zakwalifikowane do rozmowy z doradcą zawodowym w celu oceny predyspozycji do prowadzenia działalności gospodarczej w ramach projektu „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi”.


Szanowni Państwo,

prezentujemy ostateczne listy rankingowe osób, których formularze rekrutacyjne zostały zakwalifikowane do oceny merytorycznej oraz listę rankingową osób, które zostały wstępnie zakwalifikowane do rozmowy z doradcą zawodowym w celu oceny predyspozycji do prowadzenia działalności gospodarczej w ramach projektu „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi”.


Szanowni Państwo,

prezentujemy wstępne listy rankingowe osób, których formularze rekrutacyjne zostały zakwalifikowane do oceny merytorycznej w ramach projektu „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi”.


Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane założeniem własnej działalności gospodarczej do składania formularzy rekrutacyjnych w ramach II tury rekrutacji!

Jednocześnie informujemy, iż termin składania formularzy rekrutacyjnych w ramach I tury rekrutacji upływa w dniu 18.01.2022 r. o godz. 15:00.


Szanowni Państwo,

informujemy, iż w dniu 07.01.2022 r. biuro projektu będzie nieczynne.


Szanowni Państwo,

informujemy, iż w dniu 24.12.2021 r. biuro projektu będzie nieczynne.


Szanowni Państwo,

informujemy, że nabór formularzy rekrutacyjnych w ramach projektu „Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi” zostaje przedłużony do dn. 17.12.2021 do godz. 15:00.


Spotkanie informacyjne

Szanowni Państwo, zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone projektowi

„Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi”

Spotkanie odbędzie się w piątek 26 listopada o godz. 12:00 w biurze projektu

przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi.

Obowiązkowe zapisy na spotkanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Spotkanie informacyjne

Szanowni Państwo, zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone projektowi

„Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi”

Spotkanie odbędzie się w czwartek 18 listopada o godz. 11:00 w biurze projektu

przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi.

Obowiązkowe zapisy na spotkanie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


UWAGA !!

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem rekrutacji do projektu:

„Biznes z POWEREM - wsparcie przedsiębiorczości młodych mieszkańców m. Łodzi"

W zakładce do pobrania dostępne są już dokumenty rekrutacyjne do projektu.

Formularze rekrutacyjne można składać w terminie od 18.11.2021 do 07.12.2021 w biurze projektu: 

Instytut Nauk Społeczno-Ekonomicznych Sp. z o.o. - Sp. k.

ulica Piotrkowska 55 lokal 111

Biuro czynne w godzinach 10:00 - 15:00

tel. 42 633 17 19 lub 42 630 01 40

adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.